O mnie

Mam na imię Agnieszka, a w necie można mnie spotkać pod nickiem "bursztynowa". Tu piszę o przeczytanych książkach, aby ocalić je od zapomnienia. Takie moje zapiski...


A poza tym...
Nocny marek. Lubię starocie i antyki oraz buszowanie w księgarniach i bibliotekach. Czytam dla przyjemności, nie hurtowo. Lubię powieści obyczajowe, psychologiczne, podróżnicze, wspomnienia, biografie, czasem literaturę faktu,  poza tym realizm magiczny. Uwielbiam Murakamiego. Do kryminału jeszcze się nie przekonałam. Nie czytam natomiast fantasy, książek o wampirach, czarownicach, thillerów itp. 

Piszę dla siebie; jeśli ktoś przeczyta to fajnie, ale ten blog nie służy do promocji danych książek itp. Chętnie bywam na innych blogach o książkach, ale rzadko zostawiam komentarz.PS.  Mój pierwszy blog miałam na bloxie, a znajduje się tu Zapiski bursztynowej. Potem z wygody przeniosłam się na blogspot. Niestety straciłam  moje prawie dwuletnie wpisy na stronie www.bursztynowa.blogspot.pl. (kto mnie zna to wie). Dlatego zaczynam nowy blog (już trzeci, mam nadzieję że ostatni). Postanowiłam zostać pod tą samą nazwą "Zapiski bursztynowej".


Współpracy z wydawnictwami mówię: nie, dziękuję!